Корзина
2 рекомендации 47 отзывов
Купить солнцезащитные очки - Оптикглассес
Тонкий ортопедичний матрац: за якими параметрами підібрати топпер

Тонкий ортопедичний матрац: за якими параметрами підібрати топпер

20.09.23

Тонкий ортопедичний матрац: за якими параметрами підібрати топпер

Ортопедичні топпери — це зручна альтернатива, якщо немає можливості або потреби купувати основний матрац. Виріб досить тонкий та компактний за своєю конструкцією, він допомагає вирівняти поверхню ліжка чи дивану для комфортного відпочинку. Також топпер можна використовувати як наматрацник або за допомогою нього покращити зручність та жорсткість спального місця.


Чим особливі топери

Купити тонкий ортопедичний матрац — хороше рішення у багатьох випадках, оскільки це мультифункціональний виріб.  Він має декілька важливих призначень:

  1. Захищає поверхню від забруднень та пошкоджень.
  2. Може змінювати жорсткість спального місця.
  3. Вирівнює нерівності на дивані.
  4. Збільшує висоту ліжка.
  5. Покращує мікроклімат поверхні для сну.
  6. Забезпечує вищий рівень комфорту спального місця.

топпер

Багатьох покупців цікавить, яка різниця між тонкими ортопедичними топперами та звичайними наматрацниками. Основна функція останнього полягає у захисті спального місця від забруднень та пошкоджень. Топпери натомість призначені для забезпечення комфортного сну та збільшення зручності спальної поверхні.


Що врахувати під час вибору тонкого ортопедичного матраца

Основні критерії, на які повинні звертати увагу покупці при виборі ортопедичного матраца, включають такі параметри: наповнювач, рівень жорсткості, розмір та рівень фіксації.

Перше, на що варто звернути увагу під час вибору топперу — рівень жорсткості. Моделі поділяються на жорсткі, середньо жорсткі та м'які.. Вибирати важливо враховуючи особливості анатомії.

Другим важливим кроком є підбір типу наповнювача. Він може бути натуральним, штучним або комбінованим. Матраци з наповнювачем із натурального латексу вважаються найкращими для адаптації до форми тіла. Вони є пружними, м'якими і добре утримують тепло. Якщо вам потрібна більш тверда поверхня, наприклад, у випадку проблем з хребтом, то краще звернути увагу на модель з кокосової койри.

Також варто зазначити, що топпер повинен мати аналогічні ліжку розміри, щоб надійну зафіксувати виріб та створити комфортні умови для сну.


топпер

Вік та фізичний стан користувача — теж надважливі фактори при виборі матраца. Для підлітків рекомендується вибирати більш жорсткі матраци, оскільки у цьому віці важлива профілактика сколіозу та інших проблем з поставою. Людям похилого віку більш підходять м'які моделі.

Якщо ви маєте велику вагу, рекомендується придбати матрац із високим рівнем жорсткості, тоді як для струнких людей більш зручною моделлю стане варіант із наповнювачем із натурального або штучного латексу.